BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

utworzone przez | maj 11, 2023 | Życzenia | 0 komentarzy

Męski Azymut 7

Weekend Liderów Męskich Inicjatyw „Męski Azymut 7”

Weekend dla liderów grup otwartych na współpracę…

W dniach 26-28 maja 2023 w Krzydlinie Małej k.  Wołowa na Dolnym Śląsku odbędzie się spotkanie liderów różnych grup męskich. Od 14 lat gromadzimy liderów środowisk otwartych na współpracę, by wzajemnie uczyć się od siebie, jak docierać i inspirować mężczyzn w naszych wspólnotach i parafiach. W tym roku naszymi gośćmi będzie Bill Moyer z żoną Różą (Róża ma polskie korzenie). Bill jest założycielem organizacji Catholic Men’s Leadership Alliance w Stanach Zjednoczonych, która formuje liderów dla różnych męskich grup rozsianych po wszystkich stanach w USA. Ma niezwykle bogate doświadczenie i wyczucie w prowadzeniu szkoleń. Bardzo chcielibyśmy, by z tego doświadczenia mogli skorzystać zarówno liderzy, którzy prowadzą już męskie grupy, a także potencjalni liderzy, którzy mają w sercu temat prowadzenia męskich grup.

Często popełniamy błędy. Najczęściej nie są to nasze autorskie błędy – ktoś inny przed nami już je popełnił.  Celem naszych spotkań jest uczenie się wzajemne z naszych sukcesów i porażek. Jednak najważniejszą warstwą w wydarzeniu jest wspólne stawanie na modlitwie i budowanie relacji między naszymi środowiskami. To (w duchu synodalności) wzajemne słuchanie i wymiana charyzmatów, oraz zachwyt nad różnorodnością Kościoła, którą możemy odkrywać stając razem w Duchu Świętym.

Link do informacji o wydarzeniu i zapisów: https://mezczyzni.net/aktualne/weekend-meski-azymut-7/

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.