BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rozwój Osobisty – Kraków

25 października 2023 @ 18:00 - 22:00

Szczęść Boże ! Witajcie . Chciałbym zaprosić chętnych do współpracy i tworzenia Warsztatu rozwojowego dla mężczyzn w ramach duchowości MSJ .
Grupa MSJ z osiedla oficerskiego Krakow ( spotkania co dwa tygodnie we środy o 18.45 ) postanowiła rozpocząć w tym roku opracować warsztat pogłębiający wiarę i relacje z Bogiem poprzez samoświadomość co to oznacza byc mężczyzną w dzisiejszym świecie.
Jako inspiracje przyjęliśmy książkę Richarda Rohr’a – „Dzikość i Mądrość duchowość mężczyzny” zaczęliśmy opracowywać warsztat i ustalamy zasady i reguły pracy nad nim .
Tematem pierwszym będzie „ Moja męskość co to dla mnie oznacza na dziś – z czym rozpoczynam . Jakie mam wzorce przekonania co do tego co oznacza byc mężczyzną.
Podzielone oczywiście na etapy :
1. Ja jako syn i moje relacje z ojcem lub ważnymi mężczyznami w życiu – jakie wzorce tu uwewnętrzniłem itp ,
2. Wzorce kulturowe ,
3. Wzorce płynące z mediów ,
4. Wzorce religijne ,
5.Wzorce duchowe .

Warsztat chcemy opracowywać poprzez własną prace i w pierwszej kolejności sami chcemy się zmierzyć z tymi pytaniami i tym procesem.
Może nam ta wspólna podróż w samoświadomość siebie zająć rok lub więcej zanim powstanie finalnie warsztat . To ciekawa praca .

Serdecznie zapraszam chętnych do współtworzenia tego warsztatu . Każdy coś wniesie poprzez bycie i dzielenie się sobą w formule którą uzgadniamy.
(Nie ma oceniania innych , dzielimy się w języku ja , itp )
Zapraszam serdecznie

Informacje: Sławek
warsztaty-os-oficerskie@mezczyzni.net

Szczegóły

Data:
25 października 2023
Godzina:
18:00 - 22:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,