BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

utworzone przez | mar 2, 2020 | Aktywna męska grupa | 0 komentarzy

Beskid Mały: Wiosenne dziczowanie… 20-22.03.2020

źródło (https://www.chatki.com.pl/limba.html)

 

UWAGA: W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemiologicznego zaplanowany weekend zostaje przełożone na inny czas (najprawdopodobniej jesień 2020).
Trwajmy w modlitwie!

W dniach 20-22 marca zapraszamy na kolejny Weekend z Bogiem w dziczy. Tym razem dzicz znaleźliśmy w Beskidzie Małym, a dokładnie w paśmie Bukowskiego Gronia, na Trzonce (729 m n.p.m.) w chacie Klubu Turystyki Górskiej „Limba” (okolice Andrychowa).

Wyjazd z Krakowa w piątek 20 marca w godzinach późno-popołudniowych. W planach oprócz pracy i modlitwy (msza święta, całodobowa adoracja, rozważanie Pisma Świętego), krótkie wyjście w góry. Już teraz zapraszamy do zapisywania się poprzez formularz – jak zawsze liczba miejsc mocno ograniczona. Koszt 40 zł za chatę + koszty wyżywienia. Transport we własnym zakresie (bliżej wyjazdu podamy informacje o kierowcach i wolnych miejscach).

Warunki w chacie mocno polowe :o) koordynacja wyjazdu jak zwykle: robak347@gmail.com

W planie jak zawsze 24 godzinna adoracja / msze święte / czytanie i rozważenie wybranego tekstu / medytacja nad Słowem Bożym / długie rozmowy / praca przy chacie / wyjście w góry / wspólne gotowanie.

Liczba miejsc bardzo ograniczona więc już dziś zapraszamy do rejestracji.