BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

utworzone przez | maj 31, 2016 | Łódź | 0 komentarzy

Łódź: O Wartościach po męsku – 10-12.06.2016

W tym roku mija 1050 rocznica Chrztu Polski, znaczenie tego faktu dla historii naszego kraju oraz dnia współczesnego, to temat rozważań mężczyzn z grup Św.Józefa oraz zaproszonych gości w ośrodku „Sercówka” (miejscowość Wierzchy k.Koluszek ) w dniach 10 – 12 czerwca 2016r.

Więcej szczegółów

Rozpoczynamy w piątek 10 czerwca o godz. 19.30 mszą świętą, a potem kolacją, w sobotę konferencje poprowadzą:

ks. JAROSŁAW ŻYCKI – wiara a patriotyzm. O tym jak hasło “Bóg, Honor, Ojczyzna” dawało wytrwałość w walce do zwycięstwa. Znaczenie pamięci historycznej opartej na wartościach w odkrywaniu prawdy i budowaniu poczucia dumy narodowej.

SŁAWOMIR LACHOWSKI twórca mBanku – nowoczesny patriotyzm po 1050 latach od Chrztu Polski i jego formy. Jak zmieniać ojczyznę i świat na lepsze – czyli od wartości do działania. O przywództwie, które jest w każdym z nas.

o. MARCIN KOWALEWSKI CMF – chrzest jako nowe narodzenie z wody i Ducha Świętego do życia pełnią. O ojcowskiej miłości Boga, która daje siłę i moc w ciągłej pracy nad sobą oraz codziennych wyzwaniach. Wsparciu w walce o dobrą przyszłość.

Na zakończenie dnia integracyjne ognisko , kończymy nasze spotkanie 12 czerwca w niedzielę śniadaniem oraz mszą świętą.

Koszt pobytu 1 osoby wynosi: 100zł (w tym wyżywienie,2 noclegi z własnym śpiworem), 80 zł (w tym wyżywienie, 1 nocleg z własnym śpiworem), 50 zł ( pełne wyżywienie w sobotę, bez noclegów)

Zapisy do dnia 08 czerwca 2016r. poprzez formularz lub u liderów grup Św.Józefa.

W przypadku jakichś pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod nr Tel. 795 149 460 oraz emailowo: sercowka@gmail.com

Zapraszamy serdecznie na nasze męskie rozmowy!

Organizatorzy: Duszpasterstwo Mężczyzn pw. Św. Józefa z Aleksandrowa Łódzkiego i Stowarzyszenie Formacji Chrześcijańskiej „Sercówka”
Ps. komunikat dla fanów piłki nożnej : organizatorzy mają pełną świadomość tego,że rozpoczyna się „Euro2016” i dlatego program oraz porządek dnia naszego pobytu w „Sercówce”, uwzględnia to wydarzenie.