BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

Małżeństwo – miłość i cierpienie

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach małżeńskich organizowanych przez nas w dniu 27.05.2023 w Trzebnicy w godz. 9.00 – 17.00.
Rekolekcje są dedykowane małżeństwom z różnym stażem, ale także narzeczonym, którzy wkrótce będą chcieli zawrzeć Sakrament Małżeństwa.
Temat przewodni: „Małżeństwo – miłość i cierpienie.”

Może temat wydaje się nieco kontrowersyjny, bo małżeństwo to przecież stan permanentnej euforii, ciągłej szczęśliwości, całkowitego zrozumienia małżonków i braku jakichkolwiek nieporozumień między nimi, sam miód i miłość bez bólu oraz cierpienia. Niestety rzeczywistość jest bardziej prozaiczna. Małżeństwo podlega wszystkim emocjom, które noszą w sobie małżonkowie. Każdy z nich posiada bogate pokłady miłości i gniewu, radości i smutku, cierpienia i euforii, bólu i czułości, zaangażowania i inercji. I tylko od nich zależy, które emocje będą w małżeństwie autentyczne, żywe i dominujące w tej relacji.

Mamy wspaniałego prelegenta, dobrze wszystkim znanego Pana Mieczysława Guzewicza eksperta od spraw małżeńsko-rodzinno-męsko-religijno-teologicznych,
członka Rady ds. Rodziny przy Konferencji Episkopatu Polski, autora wielu cennych książek, współautora książki Drogowskazy 2.
Więcej informacji i na plakacie i zapisy na stronie: Mężczyźni we Wrocławiu

To jedna z niewielu okazji kiedy jako mężczyźni wspólnotowi możemy wziąć udział razem z naszymi żonami w takim spotkaniu. Dlatego namawiamy i zapraszamy Was gorąco.