BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

utworzone przez | mar 6, 2012 | Inne wydarzenia | 0 komentarzy

Pionierska posługa świeckich w Kościele – Zapisy

Lanckorona – Weekend NIE tylko dla mężczyzn

„Pionierska posługa świeckich w Kościele”

Donald tym razem przybędzie do nas, aby podzielić się z nami historią swojego życia. Jest to niesłychanie ważne dla młodego pokolenia dorastających ewangelizatorów wsłuchiwać się w to, co Bóg uczynił w życiu tych, którzy w tej posłudze nas poprzedzają, tak, aby ich mądrość stanowiła część naszego dziedzictwa.

-Powołany i ochrzczony w Duchu świętym, jako młody strażak i biznesmen.
-Powołany do chrześcijańskiego wzrostu we wspólnotowym wymiarze w ekumenicznej charyzmatycznej 400 osobowej wspólnocie będącej częścią szerszego aliansu Sword of the Spirit.
-Przez kilkanaście lat wraz z małżonką prowadzą tę wspólnotę.
-Podejmuje pracę wśród mężczyzn w katolickim Stowarzyszeniu „Mężczyźni św. Józefa”
-Podczas pobytu w Szkole Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego w Lanckoronie w 1995 roku, wraz z Nealem Lozano, otrzymuje powołanie do szerszej ewangelizacji i misji.

W ramach prowadzonej przez Ralpha Martina inicjatywy „Renewal Ministries” kontynuuje wraz z małżonką Patrycją swoje ewangelizacyjne i misyjne powołanie goszcząc od kilkunastu lat corocznie w Lanckoronie, miejscu, gdzie otrzymał swoje powołanie i do którego zawsze wraca, a stąd rozpoczęła się jego misja na Łotwę, Ukrainę, Słowację, Rosję, a następnie kontynuowana na Słowenię, Irlandię, a ostatnio Wietnam.

Jak jest to możliwe w życiu strażaka, biznesmena ojca czwórki dzieci, dziadka kilkunastu wnuków to tajemnica wiary, którą Donald przyjedzie, aby się z nami podzielić. Ta droga sięgania nieustannie dalej od swojego domu rodzinnego, aż po rubieże północnego Wietnamu to efekt przycinania gałęzi, która zaczęła wydawać owoce nawrócenia i uświęcenia. To owoc chodzenia w Bożym autorytecie i doświadczania Bożej dyscypliny ofiarowywanej przez Boga swoim synom i przyjaciołom. Tak przynajmniej mówi o tym Donald i Patrycja.

Kiedy chciałbyś dla Jezusa pozyskać świat, pamiętaj, że ostateczny egzamin owocująca gałązka zdaje przed swoim Panem, a nagrodą jest oczyszczenie jakie otrzymuje, aby wydała owoc jeszcze większy.
Najlepszą naukę możesz czerpać z tego co możesz zobaczyć w życiu innych, historia tych, którzy Cię poprzedzają jest miarą, którą Bóg chce przekroczyć w Twoim pokoleniu. Zapraszam Cię, abyś mógł czerpać mądrość z historii życia Donalda. Jest to jego historia, ale jest ona również historią tego, co Pan uczynił w całej jego rodzinie, w jaki sposób doprowadził Patrycję i Donalda do wspólnego zaangażowania w posłudze ewangelizacji i misji.

Zapowiada się fascynujący weekend o tym jak misją rodziny stała się rodzina w misji!!! Czas na świadectwo i uwielbienie! Zapraszamy!

Prowadzący : Donald Turbitt
Termin: 23-25.03.2012
Koszt: 130 PLN + 10 PLN (dla osób korzystających z pościeli)
Zapisy: email – zgloszenia@enchristo.eu lub tel.781323233
Formularz zapisowy