BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

utworzone przez | kwi 1, 2022 | Minione, Weekend 72h | 0 komentarzy

Quest 1 – weekend

Zapisy do
W dniach 28 kwietnia – 1 maja (czwartek – niedziela) u oo. dominikanów w Korbielowie odbędzie się pierwsza polska edycja sesji męskiej KingsMen poprowadzona przez samych założycieli tego katolickiego ruchu z Holandii (będzie tłumaczenie na j. polski). KingsMen jest ruchem mężczyzn opartym na zasadach katolickich. Sesja będzie dotyczyć szeroko pojętego wzrastania w męskości, ale jej program nie jest ogłaszany z wyprzedzeniem. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn, którzy chcą nabrać sił, by móc lepiej służyć w swojej rodzinie, w parafii, w pracy i w społeczeństwie. Zapisy do 12 kwietnia 2022 r. https://kingsmen.international/pl/product/quest-1-0-canigou-polish/ Zachęcamy do zapoznania się ze stroną https://kingsmen.international/pl/about-us/
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 505-464-094


Wspólnie z Kingsmen zapraszamy na Quest Weekend w Korbielowie.

WYZWANIE

Wędrówki dla mężczyzn składają się z serii trzech wypraw Quest, które można odbyć w ciągu trzech lat. Każda kolejna podróż jest trudniejsza fizycznie, duchowo i wymaga przygotowań. Elementami Quest Weekendu są codzienna cisza oraz  wprowadzenie lub świadectwo rozwijające temat danego dnia. Mężczyźni będą pracować osobiście nad wymagającymi pytaniami.

KM QUEST 1.0

Elementami Quest 1.0 będzie od dwóch do trzech lekkich górskich spacerów. W normalnych warunkach te wędrówki są łatwe. Tematy Wyprawy dotyczą tożsamości, męskości, przyjaźni i wytrwałości. W ramach przygotowań po rejestracji otrzymasz propozycję książki, którą powinieneś przeczytać przed wędrówką. Każda następna wędrówka jest pod każdym względem nieco trudniejsza.

Program nie jest ogłaszany z wyprzedzeniem. Posiłki i czas modlitwy zapewnia wspólnota religijna mieszkająca w opactwie, a my jako grupa częściowo do nich dołączymy.

Książka do przeczytania przed weekendem: Sześć bitew, które wygrać powinien każdy mężczyzna – Bill Perkins
(książka dostępna również w sklepie Mężczyzn Św. Józefa)

  • Data: 27 kwietnia 2022 – 01 maja 2022
  • Cena : 150,00 
  • Ilość dni: 5 dni
  • Lokalizacja: Dom Rekolekcyjny Dominikanów, Dominikańska 1, 34-335 Korbielów, Polska
  • Odległość: 15 km
  • Dla kogo: Mężczyźni
  • Transport: własny transport

Ten Quest jest dla każdego mężczyzny, który biegle posługuje się językiem polskim lub angielskim.
Cena obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie, nie zawiera kosztów podróży i ubezpieczenia.

Ogólne warunki.

 

Zgłoszenia wyłącznie przez stronię Kingsmen.