BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

utworzone przez | kwi 30, 2015 | Info | 0 komentarzy

DOONBY w kinie Wrzos

Zapraszamy do kina!

Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby…

Doonby. Każdy jest Kimś – trailer from Dom Wydawniczy RAFAEL on Vimeo.

Zapraszamy 26 czerwca 2015 do Kina Wrzos.
Osobom zarejestrowanym przygotujemy darmową wejściówkę.
Po filmie zaprosimy do złożenia ofiary (jeśli film się spodoba).

Rejestracja na film… Film polecamy osobom od 15 lat.

Wypełnienie sali na 26 czerwca 2015 do Kina Wrzos.

Powiedzieli o filmie…

„Doonby jest bardzo dobrym, wciągającym filmem. Realizacja techniczna stoi na najwyższym, hollywoodzkim poziomie. Żaden z widzów nie pożałuje wydanych pieniędzy. Już po seansie film ten z pewnością sprowokuje niejedną refleksję”
– Dr Richard Land, prezes Komisji Etyki i Wolności Wyznaniowej i Southern Baptist Convention.

„Niedawno miałam okazję obejrzeć Doonby’ego i dał mi wiele do myślenia. Końcowy zwrot akcji otwiera drogę ku refleksji, objawieniu i podejmowaniu życiowych decyzji. Doonby wygrał właśnie Frank Capra Award na festiwalu Life Fest Awards w Los Angeles. Gratulacje, Peter!”
– Dr Alveda King, bratanica Dr. Martina Luthera Kinga i członkini African-American Outreach.

Doonby. Każdy jest Kimś to thriller obrazujący sekrety i najmroczniejsze tajemnice ludzkiej duszy oraz mechanizmy zachowań jednostek w obliczu zagrożenia. To ekranizacja o odpowiedzialności za siebie samego i innych, o decyzjach, których nie da się cofnąć. Wbrew pozorom jest to niezwykle prosty obraz, który swoją niepokojącą konstrukcją wzbudza w widzu emocjonalny paraliż, przerażenie i paranoidalne odczucia. Świetnie skonstruowana fabuła, intrygujące zakończenie, wyrazista gra aktorska sprawią, iż dla niejednego widza ten film będzie niezapomnianym filmowym przeżyciem.

Rejestracja na film…