BOŻY MĘŻCZYZNA W XXI WIEKU

utworzone przez | lis 3, 2010 | Różne | 0 komentarzy

Roy Hendy

Roy Hendy – współorganizator/odpowiedzialny za Harvesters (żniwiarze) – katolicką organizację zrzeszającą mężczyzn w Wielkiej Brytanii.

„Nawróciłem się w wieku 38 lat i doświadczyłem pogłębienia wiary poprzez Odnowę w Duchu Świętym. Stało się to za sprawą mojej pięknej tajskiej żony. Wspólnie założyliśmy Dom Wspólnoty Otwartych Drzwi. Mamy siedem dorosłych dzieci i wspólnie zostaliśmy pobłogosławieni ponad dwudziestu wnukami. Szczególnie pragnę, by Anglia nawróciła się na chrześcijaństwo, a zwłaszcza mężczyźni, by wyzwolili się od stresu „kultury osiągnięć”.

Jednym z najbardziej ekscytujących rzeczy o moim życiu jest możliwość uczestniczenia w służbie więziennej. Doświadczenie Boga poruszającego więźniów daje wielką moc nadziei. Patrząc na ludzi pragnących przyjęcia Jezusa jako swego Zbawiciela i Króla jestem zdumiony dowodami J Jego miłości i wspaniałym planem ratowania każdego z nas z błota” (Roy Hendy)

Andrew Stayne – Coś o mojej misji

Kiedy zostałem ochrzczony w Duchu Świętym w 1983/4 Pan zaczął mnie używać głównie w dwóch obszarach uwielbienia i proroctwa. To było i nadal jest wbrew moim naturalnym zdolnościom. Jednak to Pan obdarowuje jak On chce, nie jak ja. Spędziłem wiele lat prowadząc uwielbienie we wspólnocie Myles Dempsey, a także na Dniach odnowy itp.

Koncert U2 – Świadectwo

Postanowiłem napisać bo chciałbym przez to uwielbić Boga i podzielić się doświadczeniem Jego błogosławieństwa – w sferze rozrywkowej mojego życia 🙂

We wtorek 04.08.09. późną nocą było mi bardzo źle bo wiedziałem, że nie pójdę na koncert U2 w Chorzowie 6.08.09. W okolicach maja/kwietnia „odchorowałem” to już i przyjąłem że mnie na tym koncercie nie będzie
Po ludzku nie miałem szans żeby zapłacić za bilet, oraz żeby ten bilet zdobyć – oddałem tą sprawę i moje uczucia Bogu.